Pousada Nascer Do Sol
Το άνετο ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol Bertioga διαθέτει πισίνα και απέχει μόλις 13 λεπτά με τα πόδια από φυσικά αξιοθέατα όπως Praia da Enseada.
ΚαθοΛική ΚοιΝότητα Ιερή Καρδιά και Πάρκο Restingas of Bertioga Estadual απέχουν αντίστοιχα 15 και 4 χλμ. από το άνετο ξενοδοχείο. Το Φρούριο Sao Joao da Bertioga απέχει επίσης 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το ξενοδοχείο.
Τα δωμάτια διαθέτουν μπαλκόνι και τραπεζαρία, καθώς και παροχές καφέ και τσαγιού για την άνεσή σας.
Η περιοχή διαθέτει εστιατόρια, όπως Restaurante Beach House, το οποίο βρίσκεται σε απόσταση 600 μέτρων.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Ταράτσα
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Έχει πάρκινγκ σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol;
Στη διάθεση των πελατών του τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol έχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης δωρεάν. - 🕗
Τι ώρα γίνεται το check-out σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol μπορείτε να κάνετε check out στις 12:00. - ❓
Μπορούμε να φέρουμε το κατοικίδιό μας σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol;
Ναι, σε τo ξενοδοχείο Pousada Nascer Do Sol επιτρέπονται κατοικίδια.